Grupa Wirtualne Media jest nade wszystko polskim wydawcą serwisów internetowych, którego misją jest wszelka pomoc dzieciom niepełnosprawnym tym z kraju jak i z Afryki.

Nasz projekt zakłada wszelką pomoc materialną oraz podnoszenie ambicji zawodowych niepełnosprawnych nastolatków oraz dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu swojej niepełnosprawności. W efekcie, działania te mają na celu wspieranie procesu usamodzielniania się i poprawy jakości warunków życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnych oraz wspieranie budowania niezbędnych kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Założeniem tego społecznie przyjaznego projektu jest pomaganie coraz większej liczbie dzieci i nastolatków. Aby tego dokonać, stale poszukujemy partnerów, którzy chcieliby do nas dołączyć. Pozwoliłoby to naszemu projektowi ruszyć do przodu i stale się rozwijać. I Ty możesz nas wesprzeć i stać się częścią tego projektu, wykupując jedną z opcji reklamowych, prezentowanych na tej stronie.

Jeżeli nie zdecydujesz się na wykup reklamy, zawsze możesz nam pomóc odwiedzając i czytając nasze serwisy oraz przekazując dalej informacje o naszych portalach. Chętnie nawiążemy współpracę także w szerszym zakresie – wystarczy jeśli do nas napiszesz, a odezwiemy się do Ciebie.