Reklama

Portal www.wirtualnemedia.info jest popularnym, największym portalem związanym z lifestylem. Oglądalność tego serwisu, to ponad 15 000 odsłon miesięcznie, 13 500 wizyt, przy 12 000 unikalnych użytkownikach.

 

Formy reklamy

Reklamy banerowe

Istnieje możliwość wykupienia różnych formatów reklamowych, najpopularniejsze to:

  • panorama (rozmiar 1265×250 px) – 50 zł Brutto / za 10 dni emisji
  • prostokąt prawa strona (rozmiar nominalny 336×280 px) – 30 zł Brutto / za 10 dni emisji

Portal został podzielony na zakładki widoczne w górnym pasku serwisu oraz sekcje serwisu. Zakładki definiują też miejsca banerowe, które mają różną liczbę odsłon oraz ceny za emisję

Wpis do katalogu firm

To bardzo tania i efektywna forma reklamy polegająca na dodaniu informacji o firmie do katalogu firm. Informacje te może edytować i uzupełniać reklamodawca. Wpisy firmowe na naszym portalu cechują się wysoką jakością i są popularne dzięki wysokim pozycjom w google.com oraz sporej oglądalności samego portalu.

Koszt wpisu to 100 zł brutto / rok.

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane (aktualności, fotoreportaże) pojawiają się  na stronie głównej serwisu lub w bazie artykułów i na zawsze pozostają w zasobach portalu. Są wygodną metodą promocji marki, ważnych wydarzeń i ewentów. Koszt dodania standardowego artykułu 300 zł brutto (strona główna) i 100 zł (baza artykułów).

Treść artykułu może być przygotowana przez naszą redakcję (koszt 450 zł brutto) lub przez zleceniodawcę. Artykuły zgodnie z prawem prasowym są oznaczane słowem „artykuł sponsorowany”.

Z zależności od atrakcyjności, artykuł może być czytany nawet przez kilka tysięcy osób. Artykuł zawiera dowolnej długości tekst, zdjęcie główne, galerię fotografii oraz załączniki multimedialne.

Kontakt:

reklama@wirtualnemedia.info

Paweł Deluga
pawel@wirtualnemedia.info
tel. +48 883-766-053